Spoľahlivé krtkovanie v Piešťanoch za dobrú cenu.

Krtkovanie Vrbové Vyčistíme každý typ potrubia za dobrú cenu

Upchaté odtoky a potrubie vám dokonale vyčistí naše profesionálne krtkovanie. Sme k dispozícii v meste Vrbové Non-stop 24 hodín denne. Čistenie odpadov a kanalizácií, ktoré 100% pomôže.

Potrebujem vyčistiť upchaté odpady a odtoky v lokalite Vrbové

Ak máte problém s upchatým odpadom vo Vrbovom – pošlite nám krátky formulár. Budeme Vás v krátkom čase kontaktovať.

Krtkovanie a čistenie upchatých odpadov v meste Vrbové za najlepšie ceny

Profesionálne čistenie a krtkovanie odpadov a kanalizácií - Vrbové a okolie

Upchatá kanalizácia nie je nič príjemné a vie veľmi znepríjemniť život. Odpadové potrubie sa časom upchá – záleží čo všetko hádžeme do odpadov.  Ak už voda prestane odtekať z odtokov, tak je problém, ktorý treba neodkladne riešiť. Domáce spôsoby prepchatia odtokov sú neúčinné – alebo len na veľmi krátky čas. Rokmi usadené nečistoty v potrubí dokáže 100% preraziť iba profesionálna technika na to určená. Tá dokáže prečistiť odpadové a kanalizačné potrubie po celej dĺžke upchatia.  Poskytujeme profesionálne čistenie odpadov – Vrbové a okolie

Čistíme upchaté drezy, WC - záchody, neodtekajúce odtoky umývadiel, vaní, toaliet. Prečisťujeme odpady umývačiek riadu, práčok

Čistenie upchatých odpadov a kanalizácie - Piešťany

Vyriešime každý problém s upchatým odpadom - celé Vrbové a okolie

Sme profesonálna firma na čistenie upchatých odpadov a kanalizácií – ľudovo nazývané aj krtkovanie. Máme dloročné skúsenosti a naše služby vyžili stovky klientov v celých Piešťanoch a okolí. Disponujeme modernou a účinnou technikou, ktorá sa nachádza v našom mobilnom vozidle.

  • Elektromechanické krtkovanie
  • Vysokotlakové čistenie – hydrotechnológia
  • Frézovanie kanalizácie od tvrdých usadenín
  • Monitoring – kamerovanie potrubia so záznamom

Krtkovači bez limitov

Na účinné vyčistenie potrubí používame modernú techniku, ktorá je používaná na celom svete. Poradíme si s každým typom usadeniny, ktorá bráni správnemu chodu Vašej kanalizácie. Potrubie vieme následne skontrolovať profesionálnou kamerou, ktorá nám odhalí prípadné ďalšie problémy.

Elektromechanické krtkovanie odpadov

Najčastejší typ čistenia odtokov – prevažne v kuchyni alebo kúpeľni. Jedná sa o mechanické krtkovanie – špirálovým krtkom. Toto výkonné zariadenie pomocou roztočenej špirály prerazí všetky upchávky v potrubí aj vo väčších dĺžkach. Tento spôsob krtkovania sa používa prevažne v potrubia menších priemerov.

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom

Vysoko účinný spôsob ako vyčistiť kanalizáciu. Realizuje sa pomocou špeciálneho čistiaceho stroja, ktorý je umiestnený v našom mobilnom vozidle. Vysoký tlak vody, ktorý cez trysky preráža všetky usadeniny vo vnútorných stenách potrubia.  Vhodné pre väčšie priemery kanalizačných potrubí.

Frézovanie potrubia od tvrdých usadenín

Existujú upchávky v potrubí, klasické spôsoby krtkovania nepomôžu. Môže to byť zatvrdnutá malta, kamene, prerastené korene v kanalizácii a pod.  Tieto tvrdé prekážky sa odstraňujú z potrubia frézovaním. Pomocou frézovacích hlavíc defacto odrežeme prekážky z potrubia.

Čistenie odpadov a kanalizácií - Vrbové

 Upchaté potrubie je často havarijný stav, ktorý treba bezodkladne riešiť, preto všetky naše služby poskytujeme non-stop 24 hodín denne. Pracujeme v cez víkendy, v noci aj cez štátne sviatky.

Aké je cena za krtkovanie?

Určiť cenu po telefóne je viac menej nemožné. Prax nám ukázala, že problémy s upchatým odpadom sú veľmi rozmanité a nedá sa určiť presná cena dopredu. Ako pri každej službe, aj pri krtkovaní rozhoduje kvalita. Ak Vám niekto spraví zle napr. elektroinštaláciu, musíte si ju dať opraviť a platíte dvojnásobne. Pri krtkovaní to je rovnaké. Treba ho vykonať s profesionálnou technikou a odborne. Potom máte znova na dlhé roky pokoj s upchatými odtokmi.

Domácim čistením sa nikam nedostanete a amatérske stroje vyčistia potrubie iba vo veľmi krátkom úseku. Ak sa Vám to aj podarí – tak to bude na veľmi krátky čas.

  • Extrémne výkonná technika
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Môžete sa spoľahnúť, že cena bude výhodná. Vyčistíme Vám kanalizáciu – nie peňaženku !
Čistenie upchatých odpadov - Vrbové a okolie

Recenzie

Krtkovanie Vrbové - FAQ

Je možné vyčistiť potrubie aj bez pomoci profesionálov?

Je prirodzené, že každý sa pokúša prepchať odpadové potrubie vo vlastnej réžii. Nakoľko usadeniny v potrubí sa nenachádzajú iba na začiatku odtoku, tak Vám to nepomôže resp. na veľmi krátke obdobie. Rokmi nazbierané usadeniny dokáže preraziť iba profesionálna technika – hlavne vo väčších dĺžkach. Elektromechanická alebo vysokotlaková technológia dokáže 100% prebiť každú usadeninu.

  • Pri krtkovaní platí paralela, že najlacnejšie je vtedy, ak je spravené odborne a s profesionálnou technikou.
Kde poskytujeme krtkovanie?

Profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácií poskytujeme vo Vrbovom a okolí.